DŮLEŽITÉ: Od 17. - 31.5. se neexpeduje z důvodu dovolené. Všechny přijaté objednávky mezi tímto datumem budou odesílány od pondělí 3.6.

„Happylu sbližuje“

DŮLEŽITÉ / AKTUÁLNÍ INFORMACE:

Od 17. - 31.5. se neexpeduje z důvodu dovolené. Všechny přijaté objednávky mezi tímto datumem budou odesílány od pondělí 3.6.

(Objednávky přijaté do 16.5. 14:00 hod. budou doručeny cca do 2 pracovních dnů, o přesném termínu vás bude kontaktovat zvolený přepravce)

POZOR: Telefonicky a e-mailem se s námi můžete spojit od 3.6. 

 

Členové našeho týmu jsou zároveň také rodina. A to hodně společenská. S širší rodinou a přáteli se rádi potkáváme na společných posezeních a párty. U každé narozeninové oslavy nám ale zabralo spoustu času vymýšlení a vybírání dárků. A časem nám nápady a inspirace začaly docházet. S dárky je zkrátka spousta starostí, nemluvě o shánění vhodné dárkové tašky nebo balicího papíru na poslední chvíli. Ale na druhou stranu, radost obdarovaného je k nezaplacení!

Proto jsme se rozhodli vytvořit něco, co udělá radost nejen nám, ale i vám a všem ostatním. Napadlo nás, že bychom mohli nabízet dárkové balíčky složené z různých zajímavých a kvalitních produktů, které potěší každého oslavence. :-) Nyní máme v nabídce desítky originálních krabiček – hotových dárkových balíčků pro každou příležitost. A to není vše! Můžete si také vybrat z našich mýdlových květin ve flower boxu nebo kanystr barů, které jsou skvělým a originálním dárkem. 

Pojďte s námi dělat radost i vy!

  • Nebudete muset dárky sami pracně vymýšlet a ušetříte hromadu času
  • Produkty pečlivě vybíráme od českých dodavatelů (máme i jednoho slovenského)
  • Promyšleně sestavené kombinace produktů potěší každého
  • Po domluvě vám můžeme poskládat krabičku s obsahem na míru

Starosti si nemusíte dělat ani s balením dárků

  • Produkty vkládáme do pevné, kvalitní krabičky, která je dekorativní sama o sobě
  • Výplň krabiček je z 80 % recyklovaného materiálu 
  • Obdarovaný nebude mít do poslední chvíle tušení, co je uvnitř – překvapení zaručeno!

 

Komu uděláte radost dárkovým balíčkem, mýdlovou květinou nebo kanystr barem? :-)

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.